Home D47 x Rudná Tunel Ostrava Další stavby Diskuze kontakt

26. 9. 2004Člověk nechá stavbaře měsíc bez dozoru a oni zatím udělají tot!!! Jede se i na noční směny, aby se toho před sněhem stihlo co možná nejvíce. Obětavým a pracovitým dělníkům přejeme hodně sil v boji s překonáním plánu!

zpět na 14.09.2004 <<<< >>>> dále na 04.10.2004
Pohled směrem k Lipníku, v pozadí most připojovacích pruhů překonává trať. Konstrukce na niž je betonován most, vlevo je vidět několikametrový násep. Sloup a západ. Detail nivelační značky na jednom ze sloupů.
Pohled na most připojovacích pruhů. Odsud je jasné jak bude pokračovat nový most přes rudnou, druhá řada sloupů vyrostal na patkách 2 roky starých. Dva masívní sloupy v pozadí ponesou dálniční mostovku. Jsou pěkně vidět armovací železa. Tyto dva masívní sloupy také, i když jeden se teprve dostavuje.
Celkový pohled na sloupy které k nám přivedou dálnici i na budoucí odbočovací pruhy. Detail bednění, které dává vzniknout ladným křivkám nové mostovky. Detail volného usazení mostovky na pilíři. Most "nové Rudné" přes trať, vpravo dole bývalý odbočovací pruh na Dubí.
Tady se už chystá kotvení mostovky druhého jízdního pruhu Rudné. Totéž kotvení.