Home D47 x Rudná Tunel Ostrava Další stavby Diskuze kontakt

21. 04. 2005 Dnešní krásné ráno jsem vyfotil pokračování stavby křižovatky na Rudné. Posuďte sami, jak to stavbařům pěkně jde.
zpět na 17. 04. 2005 <<<< >>>> dále na 30. 04. 2005
Most odbočovacích pruhů, pohled z Rudné směrem k Lipníku Most odbočovacích pruhů, vlevo je vidět patka jižní mostovky "nové Rudné" Obě patky budoucích mostů "nové rudné" a jižní mostovka stávající Rudné. Detail postaveného a nepostaveného mostu "nové Rudné"
Pohled do prostoru, kde bude zanedlouho nový most. Detail bednění pro betonování mostovky jižní mostovky "nové Rudné" A takto se rýsuje dálnice na budoucí Planecké estakádě. Na ocelových nosnících bude vybudována mostovka. Paty mostů "nové Rudné" na Opavské straně mostu.
Budoucí těleso dálnice funkci modré konstrukce zjistím a zveřejním. Most připojovacích pruhů již přemostil trať. Vlevo patka mostu "nové Rudné" Jeřáby se chystají uchopit nosník a uložit jej na sloupy. Další nosníky už překročí ul. Polaneckou. Pohled na stavební dvůr. Pamatujete si fotky zloňského června?
Pohled směr Havířov, vlevo vyčnívá kousek paty severní mostovky a dává tušit jak se "nová Rudná" spojí s tou stávající./a> Pohled směrem k Opavě na budování mostu odbočovacích pruhů. Nájezd na most odbočovacích pruhů a odbočovací pruh na Polsko. Pohled ze Svinovských mostů směrem k Rudné a Lipníku