Home D47 x Rudná Tunel Ostrava Další stavby Diskuze kontakt

27. 07. 2005 Podívali jsme se zblízka na těleso dálnice vedle Svinovského nádraží a odhalili jak dopadne žlutý dům ŘSD. Jednou vidět je lepší než tisíckrát číst, takže se raději hned podívejte na fotky.
Pohled směr Lipník, vidíme na uválcovanou makadamovou drť, na kterou se bude pokládat živičný koberec. Vlevo je silnice na Dubí, v pozadí objekt ŘSD. Pohled směr Bohumín na těleso dálnice, v pozadí Svinovské mosty a Třebovická elektrárna. Totéž :-) Budoucí dálnice, všimněte si v místech budoucího středového pásu skruží kanalizace
Nově vybudovaná autobusová zastávka, v pozadí MÚK Rudná Detail domu ŘSD, který zde však stojí jen dočasně. Těsně před ním se staví most přes říčku Porubku Pohled od nové zastávky kolmo k dálnici Samotná stavba mostu přes Porubku.
Celková pohled Středem fotky táhnoucí se štěrbina je moderní řešení svodu dešťové vody. Jedná se o prefabrikované duté betonové kvádry se škvírou nahoře, kterou voda může vtékat. (Nechtěl bych aby mi tam něco spadlo). Úplně vpravo jsou betonové kvádry pro odvod dešťové vody popisované u minulého obrázku. Pohled na díru pod Svinovskými mosty, tudy povede dálnice.